Zvrtnutý kotník

14. října 2009 v 9:43 | Vendy |  zážitky co stojí za zmínku
Možná jsem se o tom už zmiňovala, možná ne, každou středu máme dvě hodiny sport. První část tohoto školní roku budeme jezdit na Trock, veřejné hřiště, a učit se rugby. Před první hodinou jsem si říkala, super, rugby jsem nikdy nehrála ani neviděla hrát, aspoň se zase naučím něco nového. Počáteční nadšení mě ale poměrně brzo přešlo. Netušila jsem co dělat a byla jsem v té pomatené hře poměrně ztracená.
Minulou středu jsem tomu ale konečně přišla trochu na chuť, probíhala jsem ostatním holkám bez větších problémů a když jsme se učili bránit, také mi to docela šlo. Když člověku něco jde, ihned ho to začne i víc bavit. Mé chvilkové nadšení ovšem nemělo trvat dlouho. Přišla na nás zase řada s obranou, vyrazila jsem tam poměrně suverénně, už jsem si totiž začínala věřit, což možná byla ta chyba. Slečnu jsem sice ubránila, vypadá to tak, že jí prostě sejmu na zem, nicméně jsem to neustála a na zem jsem letěla taky. To není zase tolik neobvyklé, stává se to poměrně běžně, chce to ale umět padat šikovně. Já se to ještě nenaučila. Letěla jsem tudíž velmi blbě až to v mém kotníku udělalo nechutně velké a hlasité "křup", že jsem na té zemi zůstala ležet a bála, že to křuplo doopravdy. Po pár minutách jsem naštěstí byla schopná se postavit, ufff. Oddechla jsem si, zlomené to není a třeba budu moct jít odpoledne i lézt...
Na lezení jsem opravdu vyrazila, usoudila jsem, že když můžu relativně chodit a zas tolik to nebolí, lezení bude v pohodě. Asi to nebylo úplně moudré rozhodnutí, ale na nemoudrá rozhodnutí nejsem žádný amatér. Lezení jsem si užila, chození mě sice bolelo, ale když jsem byla na skále, bylo všechno ok. Večer jsem dokonce pajdala už jen minimálně. Tak jsem nad tím mávla rukou a usoudila jsem, že to bude naprosto v pořádku během chvíle.
To jsem se ale trochu přepočítala, ráno po probuzení jsem myslela, že mi ta hnáta upadne. Zašla jsem si tedy pro jakýsi gel a obvaz a celý den ve škole jsem propajdala v žabkách, nemohla jsem se do normálních bot dostat.
Ted' už je to skoro v pohodě, jen je to takové celé modré...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama